SUBTERRA CUP

SUBTERRA CUP 🏑

Na naší škole proběhlo 30. 11. okresní kolo středoškolského poháru Subterra Cup. Kluci reprezentující naší školu nejprve vyzvali Polygrafku. V prvním poločase byla o něco lepší Polygrafická škola a ujala se vedení 2:0. Do druhého poločasu nastoupila Rooseveltka skvěle a třemi góly otočila utkání. Bohužel v závěru utkání Polygrafka vstřelila vyrovnávací branku a zápas tak skončil 3:3. Abychom postoupili do finále, bylo potřeba v druhém zápase porazit Slovan. Naneštěstí jsme brzo inkasovali a tak jsme vrhli veškeré síly do útoku. Bohužel jsme v závěru neproměnili trestné střílení a i proto zápas skončil 3:0 pro Slovan. Naši kluci se nemají rozhodně za co stydět, Slovan nakonec celý turnaj vyhrál a postoupil jako zástupce okresu do krajského kola. Všem našim hráčům patří velký dík za dobrou reprezentaci školy 💚🤍