AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2022

27. ročník celostátního finále soutěže

Ve dnech 19. – 21. dubna 2022 se uskutečnilo finále celostátní soutěže Autoopravář junior 2022.

Soutěž probíhala v prostorách Service Training Center ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy a Servisního centra ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy. Byl to již 27. ročník, jehož vyhlašovatelem je Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ČR a Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR.

Soutěž byla tříkolová, která se skládala ze školního kola, krajského kola a celostátního finále. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích Autotronik, Automechanik, Karosář a Autolakýrník. Naši školu a celý olomoucký kraj reprezentoval v kategorii karosář Jaroslav Burian, který vyhrál krajské kolo a v celostátní soutěži se umístil na 9. místě, z celkového počtu 14 ti soutěžících.

Jsem velmi potěšen, že se do celorepublikového kola probojoval právě žák naší školy a tak skvěle nás reprezentoval. Na všechny soutěžící čekaly velmi pěkné ceny a obzvláště na ty, kteří se umístili na stupních vítězů. Ceny do soutěže věnovaly firmy jako ŠKODA AUTO, BOSCH, PORSCHE ČR, SCANIA a další.

Věřím, že se nám opět podaří i v příštím roce postoupit do celorepublikového kola, jak v oboru karosář, tak i v oboru automechanik.
Petr Štábl VUOV

Fotogalerie

Partneři školy