Odborný výcvik

 

 

Klumpler Karel, Bc. zástupce ředitele pro odborný výcvik 585 724 206 klumplerk@ssprool.cz
Látalová Eva sekretářka OV, vedení zakázek 585 724 229 latalovae@ssprool.cz
Leszkow Jan Ing. učitel OV – obchodník, učitel TV 585 724 275 leszkowj@ssprool.cz
Štábl Petr vedoucí učitel OV automobilních a stroj. oborů 585 724 274 stablp@ssprool.cz
Prucek Pavel Mgr. učitel OV – svářečská škola 585 724 243 prucekp@ssprool.cz
Bittner Karel učitel OV – svářečská škola 585 724 234 bittnerk@ssprool.cz
Čuřík Emil učitel OV – autoškola 585 724 248 curike@ssprool.cz
Rosek Lumír učitel OV – autoškola 771 132 364 rosekl@ssprool.cz
Nedvěd Lubomír učitel OV – automechanik 585 724 246 nedvedl@ssprool.cz
Hampl Jiří učitel OV – autoelektrikář 585 724 268 hamplj@ssprool.cz
Ječmínek Miroslav učitel OV – karosář 585 724 210 jecminekm@ssprool.cz
585 724 233
Komínek Jan učitel OV – autoelektrikář 585 724 236 kominekj@ssprool.cz
Vyhlídal Václav učitel OV – automechanik 585 724 266 vyhlidalv@ssprool.cz
Komínek Vladislav učitel OV – automechanik, autoelektrikář 585 724 145 kominekv@ssprool.cz
585 724 210
Ullmann Marek Mgr. vedoucí učitel OV stavebních, dřevařských oborů 585 724 239 ullmannm@ssprool.cz
Hodina Pavel učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 312 hodinap@ssprool.cz
Koutný Zdeněk učitel OV – zedník 585 724 227 koutnyz@ssprool.cz
585 724 229
Král Jiří Mgr. učitel OV – zedník 585 724 227 kralj@ssprool.cz
585 724 229
Pavlík Jiří Učitel OV – malíř 585 724 227 pavlikj@ssprool.cz
585 724 229
Tomiga Antonín Mgr. Učitel OV – instalatér 585 724 214 tomigaa@ssprool.cz
Motal Jiří Mgr. učitel OV – kominík 585 724 227 motalj@ssprool.cz
585 724 229
Mádr Jaroslav učitel OV – tesař 585 724 281 madrj@ssprool.cz
Pleva Miloslav učitel OV – truhlář 585 724 280 plevam@ssprool.cz
585 724 285
Řehulka Pavel učitel OV – truhlář 585 724 280 rehulkap@ssprool.cz
585 724 285
Coritar Jan učitel OV – klempířské práce, tesař 585 724 284 coritarj@ssprool.cz
Doležel Aleš učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 293 dolezela@ssprool.cz
585 724 214
Stuška Leoš učitel OV – instalatér 585 724 249 stuskal@ssprool.cz
Velfel Aleš učitel OV – instalatér 585 724 247 velfela@ssprool.cz
585 724 297
Majer Jakub učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 240 majerj@ssprool.cz
Úsek zásobování
Vavroš Pavel skladník a řidič zásobování 585 724 244 vavrosp@ssprool.cz